جواب به نامه های شما، جوانان حکمتیست شماره ۸


 

حالا میخوام ببینم كی میخواد بكنه این ها رو

سارا- تهران

" سلام بهرام جان، امشب  هشتادو پنج عدد از اطلاعیه های سازمان دررابطه با بازگشایی مدارس و خطاب به دانش آموزان رو دم در مدارس، دبیرستانها و مراكز پیس دانشگاهی چسبودیم. با چسب چوب!!!!! كه حالا میخوام ببینم كی میخواد بكنه این ها رو. راستی دم دبیرستانی كه حكمت اونجا درس میخوند هم چسبوندیم ( البرز) یادش بخیر. موفق باشی"

سارای عزیزم. جدا خسته نباشید. ای كاش منصور حكمت بود و میتوانست ناظر فعالیتهای شما باشد. حتما به توزیع نشریات و اعلامیه ها ادامه بدهید. ایده استفاده از چسب چوب، ایده خوبی است. حتما خوانندگان دیگر این نشریه از این ایده استفاده خواهند كرد. یكبار دیگر خسته نباشید.

 

اعلام همكاری میكنم

آرش سرخ

" سلام من آرش سرخ هستم. من از نظر سیاسی طرفدار خط حمید تقوایی هستم و قاعدتا خودم را متعلق به آن حزب میدانم. اما مسلما حزب حكمتیستها  كه حزبی چپ و آزادیخواه در جامعه ایرانه كه من میخواهم اعلام همكاری با شما بكنم و بگم كه آماده كمك هستم. قربان شما"

آرش جان سلام، از اینكه میخواهی با حكمتیستها همكاری كنی بسیار خوشحالم. برای ما بودن یا نبودن با حمید تقوایی شرط شروع همكاری با ما نیست. در این رابطه نامه ای جداكانه برایت ارسال شد و رفیق جمال كمانگر هم شخصا با شما تماس خواهد گرفت. باز هم برایمان بنویس

 

تبریك میگویم و خوشحالم كه به صف حكمتیستها پیوستم

فریبا – سقز

" رفیق عزیزم بهرام، از ارسال نشریه ها ممنون. در ضمن احداث كاناك تلویزیونی را تبریك میگویم. رفیق عزیز، من از كانال خودم نشریه ها را به دست دوستان مورد اعتمادم میرسانم و مورد استقبال قرار میگیرد. من  دیپلم . . .  دارم و جدا خوشحالم كه به صف حكمتیستها پیوستم"

صف حكمتیستها جای دوستانی مثل شما است، فریبا جان.  شروع كار برنامه های تلویزیونی حزب حكمتیستها برای همه ما مسرت بخش است. نامه شما را برای دست اندركاران این برنامه ها فرستادیم. حتما برایمان از نظرات خوانندگان نشریه بیشتر بنویسید.
 

مقالاتتان رسید

دوستان عزیز آروین برومند،  مسعود فرزام و اسماعیل خضری، مقالات شما به دستمان رسید. از آنها استفاده خواهیم كرد. حتما بیستر برایمان بنویسید.

 

خیلی ممنون

" سلام من شهرزاد و ساكن دانمارك هستم. امروز برای اولین بار روزنامه تان را دریافت كردم. خیلی ممنون"
 

خواهان آن زیاد است

شیركو سلطان - سقز

" رفیق بهرام سلام، نشریه جوانان به دستم رسید و محتوای جالب و خواندنی داشت و مورد استقبال جدی دوستان قرار گرفت. وقتی از آنان نظر خواهی كردم، آنرا مثبت ارزیابی میكردند. حقیقتا نشریه جوانان حكمتیست رنگارنگ و اگر به همین شیوه پیش برود تیراژ آن خیلی زود بالاتر میرود. خواهان آن باور كنید زیاد است."

شیركو جان، حتما تلاش كنید كه هم تیراژ نشریه را بالا ببرید و تیراژ انتشار آنرا منظما بما اطلاع دهید و هم اینكه نظرات خوانندگان این نشریه را منظما برایمان ارسال كنید. خسته نباشید!

ww.kanune-iraniha.de

 

 حامد اصلانی

"به سایت كانون ایرانی ها ( در شهر سویكاو آلمان) سر بزنید"

حامد جان امیدوارم ذكر آدرس سایت شما، به آشنایی خوانندگان ما با این سایت كمك كند. بازهم برایمان بنویسید.

 

احساس افتخار میكنم

كاوه

" باگرمترین سلامها، من كاوه . . . هستم. بعد از جدایی از حزب كمونیست كارگری و تشكیل حزب حكمتیستها متاسفانه امكان تبلیع در سطح وسیعی را از دست دادیم و طبیعتا جبران سریع این،  كار تك تك ماست. لاكن خواستم بعنوان خبری جالب این را بهتون بگم كه از اولین شماره نشریه جوانان حكمتیست تا به امروز در سطح وسیعی همراه دیگر نشریات حزب، پخش و توزیع شده اند، احساس افتخار میكنم كه در شرایطی این چنین حساس كه رفتن صدای ما به میان مردم لازم است، جوانان حكمتیست منظما در . . .  پخش شده است. این خبر را صرفا برای خودتان فرستادم. نه برای چاپ در نشریه. با احترام و آرزوی موفقیت."

  

كاوه عزیزم، هر چه با خودم كش و فوس رفتم نتوانستم بخشهایی از نامه شما را علیرغم اینكه گفته اید نامه تان برای درج در نشریه نیست، اینجا نیاورم. برای همه ما هم جای افتخار است كه رفقایی مثل شما اینچنین انتشار و توزیع این نشریه را كار خودشان میدانند. این نشریه و این سازمان بدون داشتن دوستان و رفقایی مثل شما كار به جایی نخواهد برد و دقیقا بعلت وجود نسلی كه میخواهد جامعه را زیر و رو كند است كه امكان پیروزی اش وجود دارد. نسلی كه شما و رفقای دیگر سرگل های آن هستید. امیدوارم انتشار این نامه همه خوانندگان این نشریه را بیشتر تشویق به توزیع جوانان حكمتیست كرده باشد. بازهم  برایمان بنویس

 

همراه شما

كارو – سقز

"..... من قبلا در زمان جدایی به درخواست . . . . با . . . . تماس كرفتم و فورا اعلام آمادگی كردم. بهرام جان، از این لحظه تقاضای عضویت در سازمان جوانان حكمتیست را دارم. به امید اینكه همراه با شما دریا داران كمونیست در دنیای بهتر نقش مثبتی ایفا كنم. ضمنا نشریه و مطالب دیگر را برایم منظما ارسال كنید."

كارو عزیزم. بگذار از طرف همه رفقای عضو و فعال سازمان به تو خوش آمد بگویم. چه خوب كه دست در دست همه جوانانی گذاشتی كه مثل تو خواهان دنیایی بهتر هستند. اطمینان دارم كه تصمیم درستی گرفتی. حتما دوستان و رفقای دیگرت را هم تشویق كن كه رسما به ما بپیوندند. نامه جداگانه ای برایت ارسال شد. بازهم برایمان بنویس